W SKŁAD KAŻDEGO PAKIETU WLICZA SIĘ:

TWOJE LOGO

Nasze kreatywne móżdżki zrobią wszystko żeby stworzyć wyjątkowe logo, dopasowane do Waszego even'tu. I to bez żadnych dodatkowych kosztów! Poza tym.. nikt nie zna Ciebie bardziej niż Ty sam!

FOTOBUDKA

Oprócz tego,że jest nowoczesna i elegancka, SuperBudka jest zaprojektowana i skonstruowana z myślą o Was. Nasz jedyny w swoim rodzaju projekt ma na celu dodanie estetycznego elementu do event'u, jednocześnie zachęcając gości do stworzenia klasycznej pamiątki, które wytrzyma każdą próbę czasu.

GADŻETY

Podczas każdej wizyty nasza SuperBudka jest w pełni uzbrojona w porcję oryginalnych i unikatowych gadżetów bez żadnych dodatkowych kosztów. Zapewniamy walizkę pełną zabawnych różności, które pozwolą Wam i Waszym gościom na odrobinę szaleństwa oraz poruszą każdą kreatywną głowę! Jeśli przychodzą Ci do głowy tematyczne gazety lub coś unikalnego daj nam znać! Jesteśmy fanami każdej wariacji, a nasz superbohater na pewno Cię nie zawiedzie!

WYDRUKI BEZ LIMITU

Im więcej tym lepiej - tak uważamy. Nie mamy żadnego limitu w liczbie zdjęć jakie ze sobą zabierzecie do domu! SuperBudka działa sprawnie i szybko, więc Twoi goście mogą bawić się bez przerwy. Od mometu ujrzenia błysku do momentu, kiedy nasz superbohater pokaże jak wyszliście, poczekacie raptem kilkanaście sekund! (Z zegarkiem w ręku) Niezależnie czy wybierzesz nasz tradycyjny podwójny pasek z 3 zdjęciami, czy wymyślimy coś zupełnie innego - każde z nich pojawi się w Twoim ręku tak samo szybko!

BANNERY

Jako opcję dodatkową oferujemy możliwość dekoracji wybranego przez Was tła spersonalizowanym banerem. W formie chorągiewek możemy umieścić datę uroczystości, miejsce lub jakikolwiek inny napis! Wszystko zależy od Waszej fantazji. Banner później zostaje u Was i może być świetnym dodatkiem do sesji zdjęciowych, lub może służyć jako trofeum udanej zabawy na firmowej ścianie 😉

OTWARTOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM!

Przegadamy z Tobą każdy, najbardziej szalony pomysł! Ba, jesteśmy fanami wszystkich, którzy pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa i niesztampowości.

PEŁNA PROFESKA!

Pomagamy wybierać gadżety, możemy nawet polecić najśmieszniejszą minę albo opowiedzieć dobry kawał żeby zdjęcie wyszło idealnie i nadawało się na fejsa 😉

SZYBKIE METAMORFOZY

Dzięki nam możesz zostać Superbohaterem, Księżniczką, Kowbojem albo... no właśnie - jakie jest Twoje drugie oblicze?

Batman

Superbohater / strażnik i (nadal) singiel, czujny obrońca, Mroczny Rycerz

Marcin

Czarodziej design'u, przyszły mąż Mili i ojciec wszelkich logotypów, napisów i grafik

Claudia

Eventowy wirtuoz; burza mózgów i chodzący uśmiech w jednym! Lubi trzymać Przemka za rękę.

Przemek

Mózg operacji; nasz Robin, lubi trzymać C. za rękę

OPIEKUN

Gdziekolwiek jest SuperBudka, jest z nią w pobiżu nasz lokalny superbohater. To jak Batman i Robin! Kiedy SuperBudka jest gotowa do bycia godną atrakcją Twojej imprezy, nasza ekipa będzie czuwać żeby wszystko działało sprawnie, a goście bawili się w najlepsze. Od podawania gadżetów całym tłumom znajdujących się pod okiem naszej SuperBudk do przytrzymania ręki Twojej babci, kiedy będzie przymierzała wąsy!

 

 

WESELA

 

Nasz mały zespół entuzjastów wie, jak ważne jest każde przyjęcie weselne:  od DIY do formy eleganckiego bankietu! Ważniejsze jest to,że  rozumiemy iż dodanie SuperBudki jako część formy celebracji jest czymś, co powinno być proste, bezbolesne i przede wszystkim powinno być dobrą zabawą! Dlatego upewnij się, że wszystko: od rezerwacji SuperBudki aż  do dostosowywania pasków zdjęć zawsze jest łatwe i przyjemne. Żyjemy i oddychamy fotobudkami i jesteśmy  bardzo dumni z tego, co one oznaczają. Nic nie łączy przyjaciół, rodziny, a nawet zupełnie obcych razem jak SuperBudka. Twoi goście będą zachwyceni szansą żeby rozpuścić włosy, podkręcić wąsy i uśmiechnąć się jak najszerzej tylko potrafią. A każdy taki uśmiech możecie zachować w pamiątkowej książce pełnej zdjęć i Waszych dedykacji dla naszych Nowożeńców.

 

Tutaj podajemy tylko kilka powodów, dla których warto powiedzieć „Tak” naszej SuperBudce:

  • Bezkonkurencyjna jakość zdjęć
  • Prawdopodobnie najładniejsza fotobudka w Polsce!
  • Przyjazny i profesjonalny zespół, który zna weslną etykietę
  • Cudowna pamiątkowa książka z wszystkimi zdjęciami, która będzie cieszyć przez wszystkie lata
  • Poza super zestawem wymienionym wyżej nie można zapomieć o zabawnych gadżetach i niekończącej się ilości zdjęć, które możecie wykonać

 


 

IMPREZY FIRMOWE

 

Niezależnie czy jesteś na liście Fortune 500, czy zaliczasz się do małych start-up’ów, nasza fotobudka gwarantuje oczarowanie każdego Dyrektora Generalnego, pracownika lub klienta! Masz przed sobą wielkie otwarcie, wakacyjną imprezę lub po prostu chcesz powiedzieć swoim pracownikom „Dziękuję!”? My sprawiamy, że będzie to przyjemne, łatwe, a do tego dostarczy dużą ilość dobrej zabawy. SuperBudka tworzy konkretną relację pomiędzy firmą a klientem. Każdy, nawet najmniejszy event, będzie oznaczony Waszym logo, więc naszo-Wasze zdjęcia będą stanowić centralną część niejednej lodówki długo po zakończeniu imprezy! Dzięki tym wszystkim zabiegom potencjalni klienci zawsze będą wiedzieli, kto był ogranizatorem tak miłego doświadczenia.

 

Jeśli Twoja firma myśli nieszablonowo, a Wasze pomysły wybiegają poza nasze wypożyczeniowe standardy, mamy majstrów, którzy kochają wyzwania i podejmą się próby każdego szalonego pomysłu jaki przyjdzie Ci do głowy!

 

 

 WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI: